Dom

Xuzhou Zhiwang New Energy Co., Ltd Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny Xuzhou Zhiwang New Energy Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Xuzhou Zhiwang New Energy Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Panel słoneczny PV ZHIWANG jest naszym niezawodnym dostawcą przez 4 lata i jesteśmy zadowoleni z naszej współpracy w ciągu ostatnich 4 lat.

—— James Smith

Świetna obsługa klienta i wszystko dotarło na czas. PV panel słoneczny był wysokiej jakości.

—— Maria Rodriguez

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  1. Cięcie:

  2. Spawanie:

  3. Klejenie:

  4. Suszenie

  5. Kontrola:

  6. Pakowanie:

 • OEM / ODM

  Yuyao Zhiwang New Energy Co., Ltd. to profesjonalne niezależne badania i rozwój, produkcja paneli słonecznych, laminatów, systemów wytwarzania energii, lamp słonecznych, producent prezentów słonecznych.
  Firma znajduje się przy drodze krajowej 329 w mieście Ditang, Yuyao, Zhejiang, na południowym brzegu mostu Hangzhou Bay Bridge, jest centralnym obszarem Złotego Trójkąta, gospodarczo rozwiniętej gospodarki Shanghai Hangzhou Ningbo. zdolność, zaawansowany sprzęt do przetwarzania, znakomity poziom produkcji, dedykowany do obsługi przemysłu energii słonecznej.Aby lepiej służyć klientom, Xuzhou Zhiwang New Energy Co., Ltd. jest oddziałem zlokalizowanym w Xuzhou w prowincji Jiangsu, z własną fabryką, 2000 metrów kwadratowych, czyste środowisko.
  Produkt został zaprojektowany zgodnie z normą IEC 1215: 1993 i wyprodukowany przy użyciu zaawansowanej technologii i wyposażenia produkcyjnego.Spełnia wymagania technologii ochrony środowiska.
  Przestrzegamy zasady „jakość przede wszystkim, uczciwość” i dążymy do dostarczania produktów wysokiej jakości dla większości klientów, z poważnym i odpowiedzialnym podejściem do każdego zamówienia, każdej partii produktów, z zasadą rygorystycznej i realistycznej akumulacji. kultury korporacyjnej, jakość jest podstawą przetrwania, innowacja jest źródłem rozwoju, zadowolenie klienta jest naszym Odwiecznym dążeniem.
  Firma przywiązuje wagę do rozwoju nowych produktów, prawie 10 lat rozwoju przedsiębiorstwa Ludzie Zhiwang nieustannie dążą do siły, życzliwości, poświęcają się budowaniu panelu słonecznego najsilniejszej bazy produkcyjnej, pamiętaj najpierw o koncepcji klienta, bez obciążenia zaufaniem , przestrzegać uczciwości i pragmatyzmu, innowacyjności, jedności i harmonii, dążenie do doskonałości w duchu przedsiębiorczości.Serdecznie witamy nowych i starych klientów w kraju i za granicą.

   

  Xuzhou Zhiwang New Energy Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 0

 • R & D

Szczegóły kontaktu
Xuzhou Zhiwang New Energy Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Constantine Chou

Tel: 86 17751739576

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)